نانسی عجرم، از خبرنگار اسرائیلی خواست از جلسه خارج شود !!!

ModibA.persianblog.ir

در آستانه سالگرد پیروزی حزب الله لبنان بر ارتش رژیم صهیونیستی، نانسی عجرم، خواننده لبنانی شب گذشته در نشست خبری قبل کنسرت خود در عمان از خبرنگار اسرائیلی خواست که از جلسه خارج شود.
نانسی عجرم که در جشنواره فرهنگی، هنری جرش در عمان در حال اجرای برنامه است پیش از اجرای برنامه هنری خود به سؤالات خبرنگاران کشورهای مختلف پاسخ داد.

در این جلسه خبری یکی از خبرنگاران خطاب به عجرم خود را اسرائیلی معرفی کرد و از وی پرسید امشب چه برنامه‌ای را برای یهودیان و اعراب ساکن اسرائیل اجرا خواهد کرد؟

در پی این پرسش جو عمومی جلسه متلاطم شد و نانسی عجرم با بی‌جواب گذاشتن سؤال وی و در پی درخواست جمعی از خبرنگاران حاضر ، خواستار خروج خبرنگار اسرائیلی از جلسه شد.
در پی این حادثه خبرنگار اسراییلی با برخورد تند با جمع و توهین به سایر خبرنگاران جلسه را ترک کرد.

این واقعه امروز بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های لبنانی پیدا کرد و روزنامه‌ها و سایت‌های خبری لبنانی گزارش‌های ویژه خود را از این واقعه انتشار دادند.

بر اساس قانون و عرف عمومی در لبنان، رژیم صهیونیستی در تمام عرصه‌ها دشمن تلقی شده و هیچ ارتباط رسمی بین لبنان و رژیم صهونیستی در جریان نیست و حتی هیچ هواپیما یا کشتی تجاری که از مبداء فلسطین اشغالی بارگیری یا حتی در آنجا توقف کرده باشد. اجازه ورود به لبنان را نخواهد داشت.

/ 3 نظر / 32 بازدید
زیبا

ایول به آبجی نانسی خودمون دمش گرم [تایید][تایید][تایید] بالاخره یه عرب باغیرت هم پیدا شد[عینک]

پریزاد

سلام ..حال شما...خوب راه انداختی وبو[شوخی]

masoud

matalebe chert o pert va ghashngi gozashti bazam edame bede to mitoni!